Upis uglja

Upis uglja za grejnu sezonu 2016/2017 godinu počeo je u prostorijama Sindikalnih organizacija organizacione celine u kojoj  zaposleni obavlja poslove.

Pravo na kupovinu uglja imaju zaposleni čiji se stanovi odnosno porodične stambene  zgrade, zagrevaju na ugalj (klasičan način, odnosno individualne kotlarnice), odnosno nisu priključeni na toplifikacionui mrežu.

Pravo na kupovinu uglja u 2016. godini može iznositi po korisniku prava najviše:

- 20 tona sirovog uglja

- 12 tona sušenog uglja

- odnosno kombinovano 10 tona sirovog i 6 tona sušenog uglja

Cena uglja za prodaju korisnicima prava utvrđuje se po važećem cenovniku prodajnih cena uglja zaposlenima.

Ukupan iznos obaveza za kupljeni ugalj, korisnik prava može izmiriti u najviše 16 jednakih polumesečnih rata dok prevoz se otplaćuje u 6 polumesečnih rata.

Više informacija možete dobiti u svojim Sindikalnim organizacijama.